לטופס יצירת קשר / בקשת עיתונים  
קוראים יקרים,

גלוטן - לצרוך או לא לצרוך? האם דיאטה דלת גלוטן תשפר את הבריאות? אחרי קריאת הכתבה "תפרו לו תיק", אולי תשנו את דעתכם על גלוטן. אנשים מסוימים באמת חייבים להימנע ממנו, אבל לרובנו מותר ואף מומלץ לאכול מוצרים שמכילים גלוטן. ההסבר בכתבה.

סכיני השף היפניות נחשבות מובילות בעולם ואיכותן חסרת פשרות. בכתבה "שומרות מסורת" קראו על המאפיינים שלהן, תהליכי ייצור, הבדלים ביניהן לבין סכינים מערביות ותחזוקה.

עדיין בענייני סכינים, עם השנים גוברת המודעות לאיכות הסכינים ולשמירה עליהן, וייתכן שעקב כך גדל שוק ההשחזה. בריאיון עם שרגא לובלינסקי, משחיז סכינים, שמענו איך משחיזים, איך יודעים מתי להשחיז, סוגים של סכינים ועוד. הכול בכתבה "חותך או מסתבך".

בגיליון הקודם של מגה מזון התחלנו פרויקט של אירוח ביתי. הפעם התנסינו בסדנת בישול במטבח ההודי. על הארוחה האותנטית שאכלנו והסיפור המרתק שאליו נחשפנו קראו בכתבה "ניחוח אישה".

הדרך הטובה ביותר לנקות את המרחב הציבורי מבקבוקים ריקים ולעודד מיחזור היא החלת פיקדון גם על בקבוקים גדולים. נראה שהצעד נכון הן מבחינה סביבתית, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת החברה. המידע המלא בכתבה "כסף מפלסטיק".

לסיום, במדור מגה טיפ, תחת הכותרת "תסתכל לדג בעיניים", מוגשים טיפים לקנייה נכונה של בשר, עופות ודגים - מזונות שבאופן טבעי עלולים להכיל חיידקים גורמי מחלה - וטיפול בהם.

קריאה מהנה!
גליונות קודמים
מגה מוטור בע"מ - הפקות והוצאה לאור
המסגר 45 (פינת המלאכה) | ת.ד: 57484 תל אביב 61574, טלפון: 03-5615507, פקס: 03-5615546.
aa