לטופס יצירת קשר / בקשת עיתונים  
קוראים יקרים,

הטכנולוגיה של עוזרים וירטואליים אינטליגנטים עלתה מאוד והשימוש בה נעשה רחב. עתה עולה השאלה אם עוזרים וירטואליים יכולים לשמש כראיה בהליך הפלילי. בכתבה "אלקסה, לדוכן העדים" קראו על השימוש בעוזרים וירטואליים בבית המשפט.

מתקפות סייבר על תשתיות ייצור לא מתפרסמות במידה שבה הן מתרחשות. למה תשתיות אלו נעשו אטרקטיביות למתקפות סייבר? ומה אפשר לעשות נגדן? בכתבה "שגרת הגנה" מידע על הגנת סייבר על מערכות ייצור.

ועוד מתחום הסייבר: מחקר חושף פער אמון באבטחת סייבר במגזרים קמעונאות, מסעדות ואירוח. למרות האמון הגבוה ביכולות הערכת הסיכונים שלהן, שליש מהחברות נפרצו ו-89% מהן נפגעו מספר פעמים. בכתבה "מי השתלט על הגבינה שלי?" קראו על המחקר וניהול אבטחת סייבר בענף המזון.

עבודה הכרוכה בהרמה פיזית של עצמים כבדים עלולה להביא לפציעות בקרב עובדים ואף לפרישה מוקדמת. בכתבה "להרגיש גיבור-על" מתואר פיתוח של שלד חיצוני שהוא מערכת תמיכה לבישה המקלה את העומס בידי העובד ומצמצמת פגיעות.

פרויקטים רבים של IoT אינם מגיעים לשלב PoC (Proof of Concept), ורוב פריסות ה-IoT שבסופו של דבר עוברות אותו אינן מניבות תוצאות צפויות. אתגרים טכניים הם רק אחד הגורמים שמונעים אימוץ של האינטרנט של הדברים. בכתבה "גלה והצלח" במדור מגה טיפ חמישה טיפים למסע IoT מוצלח.

מפעל התמסורות של פורד במישיגן הוא דוגמה למפעל ייצור שבמשך שנים אחדות אימץ דיגיטיזציה ועתה נהנה מתוצאות ההשקעה. בכתבה "נוסחת קסם" קראו כיצד השתלבות בעולם הדיגיטיזציה היטיבה עם המפעל ועל עקרונות שנקט היצרן.

קריאה מהנה!
מגה מוטור בע"מ - הפקות והוצאה לאור
המסגר 45 (פינת המלאכה) | ת.ד: 57484 תל אביב 61574, טלפון: 03-5615507, פקס: 03-5615546.
aa