לטופס יצירת קשר / בקשת עיתונים  
קוראים יקרים,

בעלי עסקים רבים בישראל מתלבטים בשאלה אם לקבל תשלומים מלקוחות במטבעות דיגיטליים. קבלת כספים בקריפטו פותחת לבעלי עסקים שתי חזיתות: רשות המיסים והמערכת הבנקאית. מי שמקבל תשלום בקריפטו, כדאי שישים לב למספר כללי יסוד המפורטים בכתבה "לוקח - לא לוקח".

לגוונים יש שימושים רבים, ולבחירה בגוון מסוים יש משמעות רבה בתעשייה. צבע משמש להגנה על משטחים מפני קורוזיה, להבדלה בין פרטים, להדגשתם ועוד. בכתבה "משלושה יוצאים כולם" קראו על "אופיים" של גוונים ועל צבעים בתעשיית הרכב.

בדומה לצבעים, בתעשייה משתמשים בסוגי דבק רבים. לכל דבק תכונות אחרות והוא מותאם ליישומים ספציפיים. בכתבה "שניים אדוקים" תמצאו סקירה של סוגי הדבק שמשמשים בתעשייה, על תכונותיהם ועוד.

מה יודעים לעשות רובוטים בתעשייה? המון! רובוטים נכנסים יותר ויותר אל תעשיית הייצור ומשנים אותה, ובתעשיית הרכב הם כבר חוללו מהפכה. בכתבה "הפועל האוטומטי" קראו איך משתמשים ברובוטים בתעשייה ואיך תיראה התעשייה בעתיד.

היערכות של חברה לכניסת משקיע מצריכה התבוננות מעמיקה של החברה פנימה, בחינת שאיפותיה ותיאום ציפיות עם הגורם שייכנס לחברה. תהליך כזה יכול להקל את התהליך המורכב של כניסת משקיע, ומשמש בסיס מיטבי לעתיד החברה. מידע נוסף בכתבה "אתה כבר לא לבד".

איש מכירות טוב יכול להגדיל את מכירותיו החודשיות ועקב כך את שכרו הנגזר מהן. מה יכול לעשות איש מכירות של מוצר טכני כדי למכור יותר? אילו כלי עבודה יתרמו לעבודתו? האם כדאי לו "להגדיל ראש"? בכתבה "לסגור הרבה יותר" תמצאו תשובות לשאלות אלו ועוד.

משבר הקורונה אילץ עסקים רבים בישראל ובעולם לאמץ מודל המאפשר עבודה מהבית. במחקר של מרכז טאוב נבדק מי הם העובדים בישראל שמאפייני התעסוקה שלהם מגבירים את יכולתם לעבוד מהבית, ובקרב מי הסיכויים פחותים. הפרטים בכתבה "הכי טוב בבית".

קשת חשמלית נגרמת בדרך כלל מקצר מתכתי בין שתי נקודות בלוח החשמל, ובשל עוצמתה היא עלולה לגרום לעובד נזקים חמורים ואף מוות. בחלקה הראשון של סדרת כתבות שנקראת "קשת מסוכנת מאוד" קראו כיצד להימנע מפגיעה.

קריאה מהנה!
מגה מוטור בע"מ - הפקות והוצאה לאור
המסגר 45 (פינת המלאכה) | ת.ד: 57484 תל אביב 61574, טלפון: 03-5615507, פקס: 03-5615546.
aa