לטופס יצירת קשר / בקשת עיתונים  
קוראים יקרים,

האם רשויות המכס בישראל פועלות בניגוד לדין, ומטרפדות ייבוא מקביל של כלי רכב, תוך שהן מטילות על היבואנים מיסים במאות אלפי שקלים, בניגוד לחוק, ובניגוד לאמנות בינלאומיות שעליהן חתומה מדינת ישראל? בעתירה שהוגשה לבג"ץ בשמם של 15 יבואני רכב זעירים נטען להפליה של יבואנים מקבילים. המידע המלא בכתבה "מֶכס מנחוס".

בדיקת הכדאיות הכלכלית של משאית חשמלית והתאמתה לחברת התובלה נעשות באמצעות השוואת עלות הבעלות הכוללת בין משאית קונבנציונלית למשאית חשמלית לאורך שנות הבעלות על הרכב. אספקטים רבים מצריכים בדיקה מעמיקה, אבל מכיוון שאין מספיק משאיות חשמליות בכבישים והניסיון דל, הנושא מורכב. האם משאית חשמלית מתאימה לכל חברת תובלה? קראו את הכתבה "דופקים חשבון" והחליטו בעצמכם.

אין זה סוד שקיים מחסור חריף בנהגי תובלה ובנהגי אוטובוסים. המחסור מורגש חודשים רבים ברחבי אירופה, בארצות הברית וכמובן גם בישראל, וגורם בעיות בשרשרת האספקה. הכתבה "מי יביא את החבילה שלי?" עוסקת בהתפתחויות האחרונות.

מאז פיתחה וולוו את הממסרת האוטומטית I-shift הראשונה למשאיות בשנת 2001, וולוו ממשיכה לשפר את הפונקציונליות שלה באמצעות חבילות תוכנה שנועדו להפוך אותה לפרקטית וחסכונית יותר למגוון יישומי תובלה. מה הם סודות ההצלחה שלה? המידע המלא בכתבה "תתחילו לזחול".

אל תחמיצו את חלקה השני של הכתבה "עצמאיות בשטח", העוסק בשינויים בנהיגה אוטונומית בתחומים תובלה והסעות.

קריאה מהנה!
מגה מוטור בע"מ - הפקות והוצאה לאור
המסגר 45 (פינת המלאכה) | ת.ד: 57484 תל אביב 61574, טלפון: 03-5615507, פקס: 03-5615546.
aa